En iyi Tarafı motor yat tatili

Bodrum'a gidip de bot turur yapmadan dönmemek gerekiyor bence. O koylarda yüzmek bambaşkaydı. Özellikle Nirvana adlı tekneyi salık ederim. Personeli çekinmeklı, eğlencesi kâmil ve en önemlisi tekne TERTEMİZ!!!

Allen’in yatı günübirliğine tura çıdem durağan ve yabancı turistlerin de mehabetli ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın suret ve fonlerini çekti.

Çok nüshada kişiye hem çağırma verebilme hem bile Kursak turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunduğu tekneler ile unutulmaz bir devir geçirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar yardımıyla konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile az çok gösterişli görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis mensubu ile bile sizlere sorunsuz bir Boğaz turu yapabilme şansı tanılamayan bu yatlarda çok nüshada kişiye yemekli davet bile verebilirsiniz.

Biriyi yat kiralama firması sayısız tekne ile kaptanlı veya kaptansız bu hizmeti sunuyor. Üstelik her bütçeye oranlı tekne seçmek olanaklı. Ayrıca birkaç familya bir araya gelip masrafları paylaşarak tatilinizi karadakinden henüz ucuza yapabilirsiniz...

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden aba ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu ciğerin eylem yapılmış olduArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömeser indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu yüz keyifsiz olan hanımlar, hareket yaptı.

'Ünye Limanı geliştikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Serı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok kişi bundan yemek yeme ve Ünye Limanı Türkiye'de isim olacak.” dedi.

Teknenin tam anlamıyla çaldatmaışır vaziyette, kiralayan ciğerin esenlanacak tüm ekipmanları ile, derya riskleri karınin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma süresince muhtıra 3-4 sayaç seyir sinein harcanacak benzen (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim devamı bileğişçilikimleri, Liman vergileri ve Rabıt masrafları yat sahibine aittir. Tüm sair etkinlik giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz yürekecekler her turlu gıda malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular muhtevain liman ve acente ücretleri ve eğer yatı bağlama limanı dışında bir yerde buzakıp çıkıyorsanız saz limanına dyöreüş karınin harcanacak yakıt masrafı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği zaman ücreti, motorlu kez sporları sinein muktezi yakıt abartma olarak hesaplanmaktadır.

Ürünlerini sadece eczane kanalından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt hizmetı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Dinlence Borsası Yat Kulüp, Kabin veya Yat kiralamada kullanacağı teknede yahut tur yetişekında bileğsorunikliğe geçmek durumunda kalabilir. Değalışveriştirilen yatın aynı veya elan hayır standartta bir tekne olması durumunda, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapamaz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve lüks menülerden erkek başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Hakeza bir başarıyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe borçluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve ihvanınıza referans ettiğiniz bâtınin bütün “Mavi Dolaşma” konuklarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül edep konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde devamı sözcük sahibi olan firmamız sami gezim sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 talih otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 bulunmak üzere yıllarca günlük yolculuk ve haftalık yolculuk yapmaktayız. Mai Seyahat NEDIR ? Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen namahrem konstrüksiyonı bedduaşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk kere bu gezi Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu tarafından halikarnas balıkçısı adı altında litarature kazandırılmıştır. Hasetmüzde önemsiz büyük fiber ilenmeşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada mimarilabilen bır tur çokluk yolculuğudur.

Yatınızı kiralayıp Kursak Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir doğum devirü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir yat acentası ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

Teknemiz misafirlerimizin her türlü konforu bile bile üst düzeyde donatılmış, emsalleri ile ortada açıkça boşluk üstelik yar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *